Please or Registrovat to create posts and topics.

app by erixy

1 - Erixy, xTadeho_Hauko, Noxikova_kocka, Erixy, Erixy_[SBI], Erixy, BUDZ.CICHO.DZEDO, erixysense.xyz

2 - erixysense.xyz

3 - 590h cca

4 - 16, pohlaví ortodoxní weeb

5 - podžebany Grafik amater, movement ''god'' v csku :d

6 - Saslik napisal: hej vole máš otevřenej nabor ne

7 - SBI, důvod: kokotina, klan vysel na vlásku a premier je sračka

8 - z randomu jsem joinul CEO Drugs Cartel, a začal se bavit s CEEM Saslykem

9 - su Natsuki Mogi, kajmajád saslyho a hanz mě zná a chce mi dávat bany na disu omg. Přes sasliho, začal jsem se vyptávat o čem ten clan je atd. a řikal že můžu joinout jestli splnuji podmínky a já neměl dostačující počet hodzin, ale ted mam, pokud se nezmenil

10 - som fešak

11 - ModryRizek#0001

12 - skoro pokažde když jsem na wtls, vytáhnu elegy a jedu na big ear a jezdim přes hodinu :d

13 - y

ERYKSI

Cc, vůbec nevím, co k tomu napsat :DDD Mega se nad tím směju, takže bych ti dal ANO už jen za to, ale jelikož musím být vážný, tak bych dal NE.... Vůbec si nejsem jistý, co zrovna na tohle dát... Nechám to na ostatních a dávám NEUTRÁL (Přidám se k většině).

Ahoj, nevím co si mám myslel o tvé přihlášce, jestli je ze srandy nebo upřímná :D.  Ze serveru tě neznám takže nevím jaký jsi člověk, ale myslím si, že kdyby jsi napsal normální přihlášku, tak ti dám ano. Takže za mě máš NE.

S pozdravem Hanz

Moc te neznam, parkrat jsem te videl na discordu, takže těžko usuzovat. Kdyby  byla přihláška dobrá, tak bych nad tim uvažoval, takhle dávám NE

Ta přihláška je snad vtip, ne? 😀

Ale tak zkusil jsi to.

NE

To bude asi myšleno jako vtip viď 😀 samozřejmě že dávám NE 

HuM - ACL klanu StreetDrivers

Na přihlášce mě zaujalo jen to cs:go, takže NE, navíc máme moc weebů na muj vkus.

Jako chtěl jsem ti dát ano, ale když napíšeš, že nic nebereš seriózně, tak to se nám moc nehodí. Nikdo nechtěl, abys posílal přihlášku na úrovni třeba životopisu.. ale tohle je, už zase moc velká bída. Sry dávám taky NE

Sasli

6x NE, 1x neutral

NEPŘIJAT

*lock*

Sasli