Please or Registrovat to create posts and topics.

přihláška

1. Momentální a předchozí přezdívky na herním serveru GTA-MP : Tony_Stark
  2. Aktuální přezdívka na webu GTA-MP: N1ntendo
  3. Odehraný čas na WTLS: 850H
  4. Věk a pohlaví: 15 Muž
  5. Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod.) M.World atd....
  6. Vlastními slovy napiš, co tě vedlo k  přihlášce: Bezva klan a chtěl bych bít zde..
  7. Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: Zatím jsem v žádném nebyl
  8. Jak ses o nás dozvěděl Od jednoho vašeho hráče
  9. Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: Jsem Jirka je mi 16 let a sem blázen do lotta .
  10. Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: Protože jsem nejlepší xdd
  11. Discord: AhojJsemJirka8523
  12. Jaké jsou tvé zkušenosti s driftem: Moc néé ale sem rychlonaučný xd
  13. Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi! Ano
Villa, HuM and 3 other users have reacted to this post.
VillaHuMČakraSaslikblattnicek

Čau,

přihláška v podstatě o ničem. V jednom bodě píšeš, že je ti 15 a v druhém 16. I kdybych přehlédl pravopisné chyby (které moc nedokazují, že je ti 16), tak nemám jediný důvod ti dát ano.

Dávám NE

Sasli

Větší shit jsem neviděl.

NE

Když jsem ti pomahal s přihlaškou, tak jsem myslel že to teda napišeš líp.

Když pominu těch par chyb cos tam udělal, a ten fakt že nevime kolik ti teda realně je, tak stejně je ta přihláška odfláklá.

Jelikož jsem s tebou volal na Discordu a přijdeš mi v poho tak ti davam NEUTRAL

Ahoj,

jak píše Saslik přihláška je o ničem. Samotného mě přihláška nezaujala. A ty pravopisné chyby?

Dávám taky NE

"5. Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod.) M.World atd...."
Preferuju poznamkovy blok, ten umis taky?

"6. Vlastními slovy napiš, co tě vedlo k  přihlášce: Bezva klan a chtěl bych bít zde.."
Proc nas chces mlatit?
Ted na vaznejsi notu. Kazdej sem tam nekdo udela pravopisnou chybu, ale aby nekdo napsal ve vyjmenovanym slove hrubku, to je na me jak cervenej hadr na bejka.

"7. Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: Zatím jsem v žádném nebyl"
To je mrzute, ja nikdy nebyl na Novem Zelandu.

"9. Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: Jsem Jirka je mi 16 let a sem blázen do lotta ."
Chapu, ze nekdo na psani moc neni, ale kdyz v cely prihlasce ke kazdymu bodu napises jen par slov, tak by aspon tady bylo dobry se trochu vic rozepsat.

"10. Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: Protože jsem nejlepší xdd"
V cem?

Long story short: NE

Jednoznačně NE 

Odflaknuty...nebudu se radši dal rozepisovat 

HuM - ACL klanu StreetDrivers

bruh

bez discord tagu (taková ta věc za #) tě nenajdeme

sorry dávám NE nechcu aby si nás tu mlátil

I kdyby dal někdo další hlas, tak je v podstatě rozhodnuto..

6x NE a 1x NEUTRAL

NEPŘIJAT

*lock*

Sasli