Navigace fóra - nacházíte se zde:FórumPŘIHLÁŠKY: Přijaté přihláškyPřihláška
Please or Registrovat to create posts and topics.

Přihláška

1. Momentální a předchozí přezdívky na herním serveru GTA-MP: Momentální – terkaczskprofisawner, Předchozí – Terezzkaaaa, SemT3xka
  2. Aktuální přezdívka na webu GTA-MP: Terezzkaaaa
  3. Odehraný čas na WTLS: 585 +-
  4. Věk a pohlaví: 18, žena
  5. Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod.): Dříve jsem editovala různý fotky i videa, ale nic světoborného, spíš jen ze srandy 😀
  6. Vlastními slovy napiš, co tě vedlo přihlášce: No, chtěla bych zkusit něco nového, v žádném clanu jsem nikdy nebyla a taky bych chtěla poznat nové lidi.
  7. Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: Jak jsem již zmiňovala, žádné nebyly.
  8. Jak ses o nás dozvěděl: Nejdřív přes Váš Instagram, poté mi sám Saslik napsal, ať si podám přihlášku.
  9. Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: Co se týče osobnosti, jsem často ukecaná a otevřená, ale když se něco stane, dokážu být pravý opak. Na věcech si dávám velmi záležet, jsem pracovitá, své povinnosti vždy splním, dotáhnu je do konce, jsem velmi upřímná, i ve chvílích, kdy se to zrovna nehodí. Mám na každou věc svůj názor a nesnáším nerovnoprávnost. Krom sampka hraju i jiné hry, např. lolko, mc, csko a pak další, málo známé hry. No a co se týče WTLS, register mám v roku 2020 z důvodu toho, že jsem to hrála cca týden a poté mě to přestalo bavit. Po cca roce se mi účet smazal, začínala jsem od znova v dubnu a hraji doteď. Ačkoliv se o mně povídají různé věci, vztah s lidmi mám spíš neutrální, s většinou se snažím vycházet, ale přiznám se, i já si někdy s někým vyměním pár názorů.
  10. Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: Nejsem žádná profi drifterka, ani nic podobného. Nepotřebuji si na nic hrát, je se mnou sranda a ačkoliv to bude znít naivně, můžete se mi se vším svěřit. Vše zůstane jen mezi námi 🙂 Nemůžu nabídnout nic jiného než jen tu osobnostní stránku, loajálnost a jako bonus, nejsem žádnej krysík, co bude vynášet informace.
  11. Discord: Terezzkaaaa#5213
  12. Potvrzuji, že jsem četla pravidla / podmínky a souhlasím s nimi!
HuM and blattnicek have reacted to this post.
HuMblattnicek

Ahoj,

přihláška ukázková. Dávám ANO

Neznám, ale přihláška mi přijde v pohodě, takže ANO

Ahoj,

na serveru som ťa ešte nevidel, a to hrám teraz častejšie, čo sa týka prihlášky nieje zlá, takže dám  ANO 

ale ešte sa rozhodnem 😀

Ahoj,

taky tě moc neznám, ale přihláška dobrá a co jsem se ptal, tak se na serveru chováš slušně.

ANO

Sasli

Ano, přihláška v klidu

Až na to SemT3xka... to mi dělá starosti, ale budiž ti přáno.

za mně NE.

5x ANO, 1x NE

PŘIJATA na zkušební dobu (14 dnů)

*lock*

Sasli