Navigace fóra - nacházíte se zde:FórumPŘIHLÁŠKY: Přijaté přihláškyPřihláška
Please or Registrovat to create posts and topics.

Přihláška

1. Momentální a předchozí přezdívky na herním serveru GTA-MP: Momentální: DanyK (mám ovšem v plánu si ji změnit na Amas) | Předchozí: zettrix, MojQr, [Moj]zaseklej[Qr], Fiance, DaNNyEL, PanDa(N) - Bude toho asi víc, ale už si fakt nevzpomenu. Vypsal jsem ty, co jsem asi používal nejvíce.
  2. Aktuální přezdívka na webu GTA-MP: DanyK
  3. Odehraný čas na WTLS: 4122 hodin a 50 minut
  4. Věk a pohlaví: 17 let, chlapeček
  5. Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod.): Střih a videí v programu DaVinci Resolve 17, ovládám programovací jazyk PAWN,  dobrá znalost mapy San Andreas, schopnost řešit většinu technických problémů s hrou, úroveň angličtiny dostatečná na to, aby nedělala ostudu. Dále umím pracovat s OBS, GIMP a trochu i Audacity.
  6. Vlastními slovy napiš, co tě vedlo přihlášce: Rád bych se stal členem klanu, který je kvalitní a poznal pár nových lidí. Taky bych měl rád před nickem to kouzelné sD.
  7. Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: WDR (We Don´t Rage) - klan se rozpadl | LW (Lone Wolves) - klan se rozpadl | No.L (No Lifers) - klan jsem vedl já s kamarády, ovšem dostaly se tam i krysy a klan se rozpadl na dva s tím, že no.L pak skončilo. | RAW - tým skončil
  8. Jak ses o nás dozvěděl: Ze serveru a akcí na něm, od kamarádů, kteří v klanu jsou.
  9. Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: Ahoj, jmenuju se Daniel a je mi 17 let. WtLS jsem začal hrát v červnu roku 2017. O serveru jsem se dozvěděl už o hodně dříve z YT kanálu WheeGameplays, který jsem sledoval po nocích v době, kdy jsem zatím znal jen sigleplayer na PS2. Tak nějak jsem si plul životem na WtLS. Přes pár klanů a přátelství k povýšení na pomocníka i na moderátora. Pár vztahů se potom rozpadlo, ale poznal jsem tak skutečně, s kým jsem měl tu čest. AT jsem po pár měsících opustil kvůli škole a technickým problémům s PC. Nakonec jsem se po pár měsících v červnu 2020 vrátil zpět do helper teamu. Vydržel jsem tam jen něco přes měsíc, protože jsem se nevhodně zachoval na fóru a byl jsem vyhozen. To jsem si dal od WtLS pauzu. Někdy v září 20 jsem se však vrátil a 14. října i zpět do helper teamu až do teď. Za tu dobu, co hraju wtls jsem rozhodně prodělal nějaký mentální vývoj, protože dříve (asi první rok a půl) jsem byl takový nerdík, co nadával, kde se dalo, ale dnes už se tak rozhodně nevnímám. Jestli jsem zodpovědný se neodvážím posoudit, ale určitě se snažím a chovám slušně. Auta řídit umím dost na to, abys netrefoval každou lampu na potkání a baví mě to. Občas dělám job policisty, kde se řízení uplatňuje opravdu hodně a za těch 12k zkušeností jsem se naučil snad dost na splnění vašich zkoušek. Pokud to někoho zajímá, tak moje nej auto je Voodoo díky jeho ovladatelnosti a vzhledu. Kromě jachtičky Marquis je to jediné mé vozidlo v carparku, protože víc jich prostě nepotřebuju. To má za následek to, že se mi na kontě hromadí $ a já pomalu nevím, co s tím. Dále jsem určitě přátelský hráč a nevyvolávám konflikty, do ničeho moc zbytečně nerýpu. Dokážu se vytočit ze spousty her (World of Tanks =D "mrk mrk"), ale když mi někdo narve zezadu sawnu do zadku, je mi to fuk, kašlu na něj. Jinak jsem spíš tichý, že by se semnou dalo kecat celé hodiny na nějaké téma, to ne. To by muselo být něco sakra zvláštního a to se jen tak nenajde. Co se školy týče, tak studuji na gymnáziu, teď půjdu do třetího ročníku.
  10. Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: Určitě bych byl dobrá zlatá kreditka na akcičky a s radostí bych se zapojoval do jejich organizace. Nechci vyznít arogantně, ale myslím si, že bych dobře reprezentoval klan na serveru.
  11. Discord: Amas#9855
  12. Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi!
Saslik, Koxy and 2 other users have reacted to this post.
SaslikKoxyWiThblattnicek

Pěkná slohovka, ale tak moc ses asi rozepisovat nemusel. 😀

Jinak tě znam už 4 roky a vim že jsi normalni a schopny člověk.

Takže za mně máš jisté ANO! 😀

Ahoj,

pěkná přihláška palec hore 😀 myslím, že zapadneš

ANO

Sasli

Konečně někdo, koho aspoň trochu znám, ANO

Přihláška je pěkně obsáhla, lepší než kdyby nebyla vůbec 😂 Znám tě že serveru jen od vidění. Myslím si že budeš v pohodě.

Dávám ANO

HuM - ACL klanu StreetDrivers

šašlik mi drží zbraň u hlavy pošlete pomoc

ANO

Saslik and blattnicek have reacted to this post.
Saslikblattnicek

Krásně napsaná přihláška. 

Dávám Ano.

Ano, zkouška se už nedělá, takže se nemusíš bát

7x ANO

PŘIJAT na zkušební dobu (14 dnů)

*lock*

Sasli