Please or Registrovat to create posts and topics.

přihláška

1. Momentální a předchozí přezdívky na herním serveru GTA-MP: BaNNeD a Ptacekk a to myslim je vše
  2. Aktuální přezdívka na webu GTA-MP: BaNNeD
  3. Odehraný čas na WTLS: tak též nevím
  4. Věk a pohlaví: 18, muž
  5. Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod.): učím se na IT takže nějaké schopnosti mam
  6. Vlastními slovy napiš, co tě vedlo přihlášce: neaktivní klan ve kterém jsem momentalne
  7. Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: nuda a neaktivnost, DcB a WeRs
  8. Jak ses o nás dozvěděl: diky lili
  9. Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: nevím co bych řekl nejsem nejak zajímavý
  10. Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: jsem aktivní a spolehlivý hráč
  11. Discord: BaNNeD
  12. Jaké jsou tvé zkušenosti s driftem: zatím žádne ale byl jsem osloven že vše se dá naučit
  13. Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi! ano potvrzuji !
HuM and Elthei have reacted to this post.
HuMElthei
Brabec

Přihláška nic moc. Moc ses nerozepsal...např. u bodu č. 9 tam ses mohl rozepsat asi nejvíce. Ze serveru tě neznám. A ještě k tomu...že nevíš kolik máš nahraných hodin :DD my hodiny máme mezi podmínkami...jednoznačně NE

Elthei has reacted to this post.
Elthei
HuM - ACL klanu StreetDrivers

Čau, za mě NE, neznám tě a přihláška bída

Elthei has reacted to this post.
Elthei

Zdar a silu

Prihlaska je slaba.

Odehrane hodiny, to nemyslis vazne! Staci zajit na web, podivat se na herni statistiky, a opsat, nebo na serveru dat /s - statistiky.

Zbytek prihlasky se nebudu ani vyjadrovat.

Dale, nejsem si zcela jisty tvym nickem BaNNeD. Ono je to sice tva vec, ale zajima me, proc se tak jmenujes. Mas snad nejakou banovou historii?

Udajne jsi v pohode, ale podle prihlasky ti musim dat NE. Zkus to priste, a lepe. Mohu doporucit se podivat na prihlasky prijatych, a trochu se inspirovat, a rozepsat se za SEBE.

HuM has reacted to this post.
HuM

Přihláška o ničem. Neznám tě, a svoji přihláškou jsi se moc nepředstavil..

NE

HuM
Sasli

NE za mě už jenom kvůli bodu 3...

HuM

Takže. 5x NE   =    NEPŘIJAT      lock*
někdy příště

Saslik has reacted to this post.
Saslik
HuM - ACL klanu StreetDrivers