Please or Registrovat to create posts and topics.

Přihláška

1. Momentální a předchozí přezdívky na herním serveru GTA-MP: Bentley, Pi$kot
  2. Aktuální přezdívka na webu GTA-MP: P1skot
  3. Odehraný čas na WTLS: +- 1,4k
  4. Věk a pohlaví: 15, muž
  5. Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod.): Minimální schopnosti se střihem
  6. Vlastními slovy napiš, co tě vedlo přihlášce: Slyšel jsem že jste vcelku dobrý klan takže jsem se to u vás rozhodl vyzkoušet. Jak se říká za zkoušku nic nedáš
  7. Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: Ca$h odchod kvůli neschopnosti spolumajitele, WeRs odchod kvůli rozpadu celého klanu
  8. Jak ses o nás dozvěděl: Ze serveru WtLS a z jeho chatu 😀
  9. Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: Jsem nevýrazný hráč ale sem tam se ukážu jaká jsem lama :D. Jsem skalní fanoušek automobilky Bentley jak jde vidět takže v celku mám rád auta a drifty proto jsem se je nedávno začal učit takže neříkám že jsem nějaký talent to ne ale taky tím chci říct že se tu snad bude zlepšovat. Irl jsem klidné člověk ale dokážu se vytočit :D. Taky rád jezdím DH na kole a chtěl bych to dotáhnout na Redbull hardline.Taky se zajímám o NHL a v něm o Pittsburgh Penguins a Boston Bruins. Často chodím na záchod protože mně tlačí bříško XD. Víc už nevím co bych napsal jsem hrozně nekreativní člověk sry 😀
  10. Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: Protože mám vcelku dost nahraných hodin a pokročilé řidické zkušenosti
  11. Discord: $$ Milionar Bentley_ $$#6640
  12. Jaké jsou tvé zkušenosti s driftem: Není to dlouho co jsem se začal učit driftovat a myslím si že nejsem zas tak marný
  13. Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi! Ano ze vším souhlasím a všemu rozumím.

Ahoj

Prihláška je docela chabá, ničím ma neuhuríla.

Takže z toho dôvodu ti dávam NIE. Uvidíme ako ti to další členovia zhodnotia.

Spajky jakože noob v cs:go a chudák v GTA Kappa

Přihláška ujde. Mohl ses více rozepsat u otázky č. 9 takřka o tobě nevim furt nic. Ze serveru tě znám jen od vidění. Ale nejsem si jistý, ale mám pocit jestli si sem tam neměl mute. Ještě si to rozmyslím. Dávám prozatím NEUTRAL

HuM - ACL klanu StreetDrivers
Citát ze zdroje HuM dne 1 února, 2021, 3:38 pm

Přihláška ujde. Mohl ses více rozepsat u otázky č. 9 takřka o tobě nevim furt nic. Ze serveru tě znám jen od vidění. Ale nejsem si jistý, ale mám pocit jestli si sem tam neměl mute. Ještě si to rozmyslím. Dávám prozatím NEUTRAL

Trošku jsem ji upravil možná změníš názor, moc tomu nedávám.

HuM has reacted to this post.
HuM

Bentley, ten nick uz jsem nekde videl. A jak pise HuM, tak te mam nejak spojeneho s mutovanym hracem. 🥴

V prihlasce jsem se toho o tobe tak nejak moc nedozvedel, ale pokud neco malo umis ohledne driftu, tak myslim ze bys mohl dostat sanci dostat parkoviste mezi nama.

Ale zatim ti dam NEUTRAL, nez se o tobe dozvim vice informaci.

Zjistil jsem, ze dostavas celkem casto muty a warny, takze za me timto dostavas automaticky NE. Zkus to za pul roku, ktery bude bez jedineho trestu, a uvidim, zda-li zmenim rozhodnuti.

Ahoj,

přihláška mi nepřijde špatná, ale tvé chování na serveru podle mých informací není ideální. Proto dávám NE

Citát ze zdroje Elthei dne 1 února, 2021, 3:58 pm

Bentley, ten nick uz jsem nekde videl. A jak pise HuM, tak te mam nejak spojeneho s mutovanym hracem. 🥴

V prihlasce jsem se toho o tobe tak nejak moc nedozvedel, ale pokud neco malo umis ohledne driftu, tak myslim ze bys mohl dostat sanci dostat parkoviste mezi nama.

Ale zatim ti dam NEUTRAL, nez se o tobe dozvim vice informaci.

Zjistil jsem, ze dostavas celkem casto muty a warny, takze za me timto dostavas automaticky NE. Zkus to za pul roku, ktery bude bez jedineho trestu, a uvidim, zda-li zmenim rozhodnuti.

Inu dobře tak někdy v létě se pokusím vás kontaktaktovat až budu mít "čistý štít" 😀 , zatím.

Inu dobře tak někdy v létě se pokusím vás kontaktovat až budu mít "čistý štít" 😀 , zatím.

Beru jako uzavřené.

NEPŘIJAT

*lock*

Sasli