Please or Registrovat to create posts and topics.

přihláška

1. Momentální a předchozí přezdívky na herním serveru GTA-MP: Pablo_Narco
  2. Aktuální přezdívka na webu GTA-MP: PabloNarco
  3. Odehraný čas na WTLS: 797 hodin
  4. Věk a pohlaví: kluk,15
  5. Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod.): Rád edituji fotky.
  6. Vlastními slovy napiš, co tě vedlo přihlášce: Baví mě auta,a hledám nějaký klan co se na ně zaměřuje.
  7. Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: Byl jsem v CA$H CLANU,důvod opuštění je ten,že leader klanu na to už kašlal.
  8. Jak ses o nás dozvěděl: přes server,tuningy
  9. Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: Jmenuju se Adam,je mi 15 let,rád sportuji,hraji hry. Mám rád rychlé auta. Narozeniny mám 31.8.
  10. Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: Jsem přátelský,je semnou sranda,rád poznávám nové lidi.
  11. Discord:Pablo_Narco#3564
  12. Jaké jsou tvé zkušenosti s driftem: Občas si zadriftuju,driftuju pár měsíců už.
  13. Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi! Ano,četl a souhlasím.
Spajky and HuM have reacted to this post.
SpajkyHuM

Přihláška OK. Nevim co dál napsat 😀 Jestliže driftuješ pár měsíců jak říkáš. Uvidíme každopádně na drift zkoušce. Uvidíme i co napíšou ostatni. Za mě ANO

// Dávám ti NE pochopitelně ze stejného důvodu jako ostatní kolegové. 

HuM - ACL klanu StreetDrivers

Ahoj

Ako to boli pri tvojom kamarátovi, tak to bude aj tu.

Prihláška je chabá.

Z toho dôvodu dávam NIE.

Spajky jakože noob v cs:go a chudák v GTA Kappa

Ahoj!

Ze serveru te nijak moc neznam, takze asi budes v pohode.

Prihlaska je dostacujici, takze i to nejak o tobe vypovida.

Pokud umis trochu driftovat, tak bys mohl dostat sancu.

Davam ti ANO.

//edit: Dostalo se nam informace, ze dostavas castu muty nebo warny. O takovehle hrace zde zajem nemame.

Zkus to za pul roku, behem ktereho nebudes mit zadny trest na serverech, a mozna zmenim sve rozhodnuti.

Čau,

přihláška je slušná, to se ale bohužel nedá říct o tvém chování na serveru, jelikož jsem slyšel, že jsi často umlčeným hráčem.

Na slušném chování na serveru si ale zakládáme, tudíž ti dávám NE, s tím, že pokud své chování zlepšíš, jsem ochotný svoje rozhodnutí změnit u nějaké příští přihlášky.

Zdarec,

nic osobního, ale jak už bylo napsáno přede mnou.. každého hráče si musíme trošku proklepnout. Na tvoje jméno nebylo vrženo moc dobré světlo.

Taktéž dávám NE.

Sasli

Takže.
5x  NE

Zamítnuto, zkus to možná až se zlepšíš v chování

*LOCK

HuM - ACL klanu StreetDrivers