Please or Registrovat to create posts and topics.

Přihláška

Momentální a předchozí přezdívky na herním serveru GTA-MP: xTade
Aktuální přezdívka na webu GTA-MP: Tade19xd
Odehraný čas na WTLS: 760H
Věk a pohlaví: 15let muž
Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod.): Umím trošku stříhat videa a jsem velice dobrý v dělání fake screenshotů v malování.
Vlastními slovy napiš, co tě vedlo přihlášce: Velice mě baví driftovat a chtěl bych být součástí nějaké dobrého klanu který se nerozpustí po 2 týdnech 🙂
Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: dL-Clan leader opustil clan BaS-Přestalo mě to tam bavit WeRs.-Clan leader opustil clan
Jak ses o nás dozvěděl: Clan tag před jmény hračů a různé akce a nábory v chatu
Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: Jmenuji se Tadeáš a zajímám se o auta především japonce a řekl bych že velice rozumím počítačům. Také jsem byl na serveru WTLS permanentně zabanován od 28.8.2020-1.2.2021 za "poškozování serveru" velice toho lituji a změnil jsem se a už bych něco takového neudělal a od unbanu jsem na serveru neporušil jediné pravidlo a aktivně nahlašuji hráče kteří porušují pravidla.
Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: Protože mě baví driftovat a clan sD by mi dal velkou příležitost se zlepšit.
Discord: Tade#1337
Jaké jsou tvé zkušenosti s driftem: Kdybych se měl ohodnotit jako ve škole dal bych si asi za 3, ale rychle se učím.
Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi! Ano několikrát.

Edit: Ten mute byl na 50H a je z doby před permabannem od unbanu jsem dostal max mute za "discord"

HuM has reacted to this post.
HuM

Ahoj,

mohl bych vědět o jaké poškozování šlo? Klidně mi to napiš na Discord (Saslik#9038)

Sasli

Přihláška je v pohodě. Ale nejvíc mi vadí tvůj PB. A navíc, viděl jsem že si měl mute na několik hodin...
Dávám  NE

HuM - ACL klanu StreetDrivers

Ahoj

Je hezke ze ses priznal, ze jsi mel permu, ale bohuzel pro tebe, je to velice cerstve jeste, coz by nedelalo moc dobry dojem na okolni hrace.

Navic, v posledni dobe jsi mel pry mute, tusim ze 10 hodin, takze na me to uz pusobi tak, ze budes asi problemovy hrac. (Nic ve zlem)

Musim ti hold dat NE.  🥴

Bohužel.. jak píše Elthei tvůj UB je dost čerstvá věc a nám jako clanu by to nejspíš nedělalo moc dobré jméno. Také dávám NE

Sasli

Reálně bych tě bral.

Ale až prokážeš že se umíš chovat a nebudeš takhle čerstvě po banu. Jestli v nějakým delším časovým období prokáže, že se chovat umíš, tak si klidně později podej přihlášku znova. Zatím ti dám NE, ale zkus to později, protože bych ti jinak dal ano, nebejt toho banu.

Takže

4x  NE

Nepřijat
LOCK

Saslik has reacted to this post.
Saslik
HuM - ACL klanu StreetDrivers