Please or Registrovat to create posts and topics.

Přihláška

1. Momentální a předchozí přezdívky na herním serveru GTA-MP: Monky, Squeez
  2. Aktuální přezdívka na webu GTA-MP: Monkyy
  3. Odehraný čas na WTLS: 1354
  4. Věk a pohlaví: 15, M
  5. Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod.):  úprava fotek, zlehka úprava zvukových nahrávek.
  6. Vlastními slovy napiš, co tě vedlo přihlášce: K přihlášce mě vedlo to že clan znám celkem dlouho a měl vždy pěknou pověst, Do toho se do clanu připojil můj kamarád s kterým na WTLS hraju už nějaký ten pátek.
  7. Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: Do clanů jsem skoro ani nechodil a nepamatuju si je jediné co mi tak uvízlo v paměti je elF nebo jak to bylo. Clany jsem opouštěl z důvodu chování členů například že mě zabíjely a nebo že se v chatu chovali jak malý děti a hádali se kvůli každé blbosti
  8. Jak ses o nás dozvěděl: O clanu jsem se dozvěděl tím že byl v jednu dobu dost vyhlášený tak o něm věděl skoro každý.
  9. Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: Jmenuju se Lukáš, moje zájmy jsou auta a kreslení. Studuju na Elektrotechnickém oboru. Na WTLS hraju od roku 2016.
  10. Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: Jsem přátelský člověk, mám rád zábavu a rád jí vytvářím, jsem ochotný pomoct když někdo potřebuje, Jsem komunikativní ale ze začátku když lidi neznám tak jsem spíš zamlklý ale po pár dnech se rozmluvím.
  11. Discord: Monky#2581
  12. Jaké jsou tvé zkušenosti s driftem: Jezdím v driftu každou zatáčku když mám na to přizpůsobené auto, jednou za čas jdu jen tak jezdit po mapě a driftovat.
  13. Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi! Souhlasím
HuM has reacted to this post.
HuM

Přihláška fajn. Ze serveru  tě teda neznám. Z přihlášky mi přijdeš na klid.
Uvidíme jak na tom budeš s driftem a chováním.
Zatím ANO

HuM - ACL klanu StreetDrivers

V poho typek, bavíme se spolu už par let a nejsi nijak toxic, přihláška je dobra. Dávám ANO

Nemám důvod dát ne, takže ANO.

yes pes

Sasli

Sice te vubec neznam, ale prihlaska vypada v pohode, takze za me ANO

ano, bude líp

Čus,

6x ANO napiš mi na DC (Saslik#9038), domluvíme se na zkoušce 😀

Sasli

PŘIJAT

*lock*

HuM has reacted to this post.
HuM
Sasli

Člen Monky nebyl přijat.
Neaktivita jak na DC tak na webu + neomluvené tréninky.

NEPŘIJAT

HuM - ACL klanu StreetDrivers