Please or Registrovat to create posts and topics.

Přihláška č.2

1. Momentální a předchozí přezdívky na herním serveru GTA-MP: N1ntendo a předchozí Tony_Stark
  2. Aktuální přezdívka na webu GTA-MP: TonyStark100
  3. Odehraný čas na WTLS: 900+
  4. Věk a pohlaví: 16 let, muž
  5. Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod.): práce s Microsoft aplikacemi a krátký střih videí.
  6. Vlastními slovy napiš, co tě vedlo přihlášce: Už docela dlouho mě vedlo se dostat do vašeho klanu a stát se jedním z vás.
  7. Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: V žádném jiném klanu jsem ještě nebyl.
  8. Jak ses o nás dozvěděl Od vašeho člena a několikrát když jste na S1 v chatu dělali nábor.
  9. Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: Je mi 16 let, jsem z Pardubického kraje na WTlS hraji od roku 2017.
  10. Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: Vím že ta moje první přihláška nebyla vůbec dobrá, spíše odpad a tak to zkusím s touto druhou. Myslím že jsem spolehlivý hráč a asi splňuji všechny vaše podmínky. Byl bych rád kdybych se k vám mohl dostat. A ze ten předchozí shit se omlouvám.
  11. Discord: AhojJsemJirka#8523
  12. Jaké jsou tvé zkušenosti s driftem: Podle mě tak 6/10 ale kdybych si potrénoval tak bych byl dobrý.
  13. Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi! Přečetl a souhlasím.

Hlavně, že je v osnově přihlášky napsáno..

"Mezi podanými přihláškami musí být odstup minimálně 15 dní!!"

Nevím proč jsi to takhle nemohl napsat na poprvé.

jako u minulé přihlášky si zase přidáváš.. "Odehraný čas na WTLS: 900+ "

Sasli