Please or Registrovat to create posts and topics.

Přihláška do Clanu

1. Momentální a předchozí přezdívky na herním serveru GTA-MP: Vegas a předchozí DirectoR

2. Aktuální přezdívka na webu GTA-MP: Vegas
3. Odehraný čas na WTLS: 1052H
4. Věk a pohlaví: 15 let, Muž
5. Schopnosti: Práce s různými programy (powerPoint, AdobeLightroom - s těmi umím nejvíce no)
6. Vlastními slovy napiš co tě vedlo k přihlášce: Chtěl jsem být v nějakém dobrém a známém clanu, rád na WTLS jezdím v autě a driftuju 😀 
7. Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: Doposud jsem nebyl v žádném týmu a clanu
8. Jak ses o nás dozvěděl: Šašlik jednou psal do chatu, že probíhá nábor, asi 2r zpět, tak jsem si o vás přečetl více a zaujalo mě to, hlavně to driftování s auty, akce pro ostatní apod.
9. Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: Upřímně, tajta pasáž je pro mě nejhorší, jelikož hodně lidí na WTLS mě nemá rádo, ano, jsem problémový hráč, ale jen v případě, že mě někdo fakt naštve, jinak se poslední dobou OPRAVDU snažím chovat dobře a vycházet s ostatními. Dále po tom hraju florbal (někdy si chodíme zahrát). Dále se jmenuju Miky. To je asi vše co bych o sobě napsal...
10. Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: Jsem spolehlivý v dosti věcech, mám rád driftování a miluju jezdit autem na WTLS jak jsem již psal na hoře.
11. Discord: Momentálně discord nemám, nebo takto, mám, ale nevím heslo, pracuju na tom ale
12. Jaké jsou tvé zkušenosti s Driftem: Osobně si myslím, že na úrovni střední, někdy se mi to daří a někdy zas ne, záleží s čím driftuji a kde
13. Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi!

HuM has reacted to this post.
HuM

Přihláška na pohodku, ale slyšel jsem něco na tebe dávám. NEUTRAL

Čau,

když jsem si s tebou psal, tak jsi vypadal docela v pohodě..

Pak jsem si začal zjišťovat co jsi opravdu zač, vzhledem k tomu, že i sám píšeš, že nejsi moc v oblibě. Každopádně mi nepřijde, že se snažíš moc krotit.. za poslední měsíc nespočet mute v různých délkách a ke všemu ještě ban..

Ja dávám NE

Sasli

Přihláška ujde. Jak správně píšeš...ano jsi problémový hráč 😀 jak psal Saslik, mute a bany...to asi nepude...

dávám NE

HuM - ACL klanu StreetDrivers

Ne, jsi toxic opice podle záznamů.

3x NE, 1x NEUTRAL

NEPŘIJAT 

*lock*

Sasli