Please or Registrovat to create posts and topics.

Přihláška do klanu Street Drivers - FalleN

1. Momentální a předchozí přezdívky na herním serveru GTA-MP: Momentálně používám FalleN moje předchozí jsou: FallenAngle, fallen, FLN, EclipsE, FalleN
  2. Aktuální přezdívka na webu GTA-MP: Fallen1
  3. Odehraný čas na WTLS: 499h 45min
  4. Věk a pohlaví: 17, muž.
  5. Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod.): S tímto mám jen matné zkušenosti, není třeba se mnou v takových věcech počítat, protože bych Vám toho moc nevytvořil :D.
  6. Vlastními slovy napiš, co tě vedlo přihlášce: Už dlouho se chci k Vám připojit, už od začátku roku 2020, měl jsem dlouhou pauzu a nyní se vracím na SA-MP scénu společně s přihláškou k Vám.
  7. Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: WeRs: Vůbec nevím co to bylo za klan, byl jsem nový a nerozumněl jsem tomu. fB.] Můj klan,  po půl roce se rozpadl. Bs.] Odešel jsem kvůli cheaterům v klanu a obecně jeho pověsti.
  8. Jak ses o nás dozvěděl? Viděl jsem videa, taktéž jsem se účastnil Vašich eventů a užil jsem si to.
  9. Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: Takže ahoj, jmenuji se Samuel, je mi 17 let. Narodil jsem se v malém městečku na Jižní Moravě, kde vyrůstám doteď. Studuji na zdejší průmyslové škole, konkrétně obor elektrotechnika. Mám rád hry, auta, zvířata. Mám 2 psy, 2 kočky, kocoura. Taktéž mám rád děti, myslím tím že se o ně rád starám. Jednu dobu jsem dělal chůvu (ano, zní to divně, ale je tomu tak). Nyní mám přítelkyni s kterou jsem momentálně 9 měsíců a klape nám to. Na GTA scéně se pohybuju zhruba od roku 2014 kdy jsem jako malý kido bloudil po SA-MP. Na WTLS jsem se zapečetil až v roce 2020, kdy jsem nehrál nic jiného. Ale jsem taky jen člověk a nemohl jsem furt hrát. Měl jsem pauzu skoro rok, kdy jsem se na server stavil tak na 5 minut za dva měsíce. Teď už poslední dobou hraji aktivně, a chci si zase hru oživit, tím že zkusím něco nového. Tím myslím mé připojení do klanu.
  10. Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: Nechci znít jako egoista,  jelikož egoista nejsem.  Ale dle mých vrstevníků a okolí jsem milý, spolehlivý, poctívý a pracovitý.
  11. Discord: Samik#9494
  12. Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi! Ano, potvrzuji.

Ahoj, přihláška docela v pohodě a ty taky docela pohoda myslím.

Pokud se nic nepokazí, tak dávám ANO

Sasli

ANO

Skvělá přihláška. Nemám co vyknout.

ANO

ANO

ANO

Prihláška v pohode, v 9. bode si sa pekne rozpísal čo chválim 🙂

takže ti dám .........................................................................ANO 

6x ANO

PŘIJAT

Sasli