Please or Registrovat to create posts and topics.

prihláška do sD

1. Momentální a předchozí přezdívky na herním serveru GTA-MP: Spajky
  2. Aktuální přezdívka na webu GTA-MP: sD]_Spajky
  3. Odehraný čas na WTLS: 1463h
  4. Věk a pohlaví: 17, Muž
  5. Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod.): V žiadnej veci neprosperujem.
  6. Vlastními slovy napiš, co tě vedlo přihlášce: Môj comeback na WTLS, ako väčšina z Vás vie, tak som bol bývaly člen sD a zároveň bývaly pomocník. Ukončil som svoje hranie z dôvodu neaktivity. Dúfam, že sa nájde nové miestečko pre mňa :3
  7. Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: Ako som vyššie zmienil, predchodzí clan bol sD, opustil som ho kvôli neaktivite.
  8. Jak ses o nás dozvěděl: O Vás už viem dosť dlho, takže povedzme od každého? 😀
  9. Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: Tak volám sa Dominik ako z bývalej prihlášky si niekto pamätá. Som optimisticky človek, ktorý to niekedy preháňa s humorom. Nebojím sa preskúmavať nové veci.
  10. Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: Pretože som spravodlivý, s ambíciami a s mnoho humorom.
  11. Discord: _Spajky#9772
  12. Jaké jsou tvé zkušenosti s driftem: Dosť dlhú dobu som nedriftoval ( 9 mesiacov) ale myslím, že nebude sa vrátiť späť.
  13. Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi! - Potvrdzujem a zároveň súhlasim
HuM has reacted to this post.
HuM
Spajky jakože noob v cs:go a chudák v GTA Kappa

Přihláška je ok. Sice když jsem přišel po druhý do klanu a to z AT tak jsi byl v Neaktivních, takže bohužel nevím jak se přesně chováš. Ale z doslechu jseš v pohodě člověk a nebyly s tebou problémy.  Takže dávám ANO

HuM - ACL klanu StreetDrivers

V pohode chlapik, a mam pocit ze jsi jeden z tech, co se snazili abych se dal dohromady s jednou hrackou.

Takze automaticky ode mne mas ANO!

Prihlaska docela ok, uz jsi v klanu byl a jestli jsi ten stejnej Spajky co hral na zacatku S4, tak mas urcite moje ANO.

jj

Sasli

Ahoj,

Přihláška pěkně napsaná byl jsi i v Admin Teamu takže velké plus.. Takže za mě Ano

S Pozdravem Skaliik…..

Neznám tě, ale vzhledem k tomu, že přihláška je v pořádku a v klanu jsi zřejmě působil bez problémů, tak ti můžu dát ANO

Moc tě neznám ale podle všeho vypadáš dost v pohodě takže ti dávám ANO

Dávam ti ne, ale je tu hodně Ano a drift zkoušku si splnil, takže vátej v clanu no 🙁 xd

//Hanz: NEKECEJ