Please or Registrovat to create posts and topics.

Prihláška do sD

12
  • Momentální a předchozí přezdívky na herním serveru GTA-MP: MAF]DrifterCigo.. NightDrifterCigo, DriftByCigo
  • Aktuální přezdívka na webu GTA-MP: NightDrifterCigo_
  • Odehraný čas na WTLS: 538h
  • Věk a pohlaví: 15 let, muž
  • Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod.): Umim editovat videa, upravovat auta z gta sa,a tož vše
  • Vlastními slovy napiš, co tě vedlo přihlášce: už jsem jednou podal přihlášku a nevyšla, tak jsem se po 5měsících  rozhodl že jí zkusím znovu podat.
  • Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštěníbyl jsem leader DB, důvod : nemelo konkurenci, clenove odchazeli, a nemel jsem na to čas.  - MAF] klan už se rozpadl.
  • Jak ses o nás dozvěděl: už vas znam celkem dlouho, a dozvěděl jsem se o vás z wltska od lidí.
  • Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: Jmenuji se Bedřich,  je mi 15let, jsem z Česke Lípy ted budu dělat přijmací zkoušky na střední, věnuji se k americkemu fotbalu 😀
  • Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: myslím si že umim dobře driftit a že patřím do takoveho suprového klanu. 🙂
  • Discord: Ciggoo#7606
  • Jaké jsou tvé zkušenosti s driftem: myslím si že nejsou nějak špatný, zvladam společně s lidma driftit, a da se řict že jsem na takové středný obtížnosti.

Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi!
- Ano potvrzuji!

Čau.
Přihláška je docela dobrá. Ale dávám ti NE za tu minulost co se stala.

HuM - ACL klanu StreetDrivers

Čau, vůbec tě neznám, takže nevím, jak tě jako člověka hodnotit.... Přihláška OK, ale prý si měl nějakou minulost a je nás tu už dost, takže dávám NE

Ahoj, vůbec tě neznám ,  přihláška je dobrá , ale co jsem si četl nějaké zprávy tak nevím co si o tobě mám myslet takže ti dám NE

S pozdravem Hanz

Zdarec,

pokud bych měl zapomenout na tu "minulost", kdy ses snažil okopírovat sD a nepovedlo se ti to moc a nakonec se tvůj team rozpadl 😀 tak bych to s tebou možná zkusil. Jezdit jsem tě párkrát viděl a není to žádná hrůza. Dávám ti ANO.

Shifty has reacted to this post.
Shifty
Sasli

čus. Přihláška je v pohodě ale proto že jsi dostal už v minulosti NE tak ti dávám NE  i teď

Dobry den pane, predlozte nam prosim ridicsky a obcansky prukaz.

VTIP vole.

Takze Beďo, prihlaska neni nijak blistiva, ale splnuje me minimalni predpoklady.

MINUSOVKY

Bohuzel, nemohu ti odpustit to, jak jsi vzal pres vadnej kopirak nase sD, a stejne se ti to rozpadlo (muhahaha).

NEUTRALKY

Furt jsi nas otravoval s driftovanim, ikdyz jsem zrovna na drift nikdo nemeli chut, nebo jsme delali neco jinyho, ale aspon jsi se snazil byt aktivni, a vice se s nama bavit / hrat.

PLUSOVKY

Videl jsem te ridit, a drift zvladas tak nejak na pohodu, a celkove ridit umis.

Co se tyce chovani, nemyslim si, ze bys byl problemovej tipek.

Milujes hodne moc to, na cem je nas clan zalozeny, drift.

Podle me logiky rovne Albertu Einsteinovi, je muj vypocet pro vzorec osobniho rozhodnuti o relativni atomove prihlasce nasledujici.

3P - 0,5N - 1M = 1,5CB =ANO

Všimnul jsem si takového patternu. Drifteři kteří si neúspěšně zakládají klany, driftují dlouhou dobu ale přitom jsou na velice nízké úrovni zkušeností bývají velice arogantní a myslí si že ví všechno, pár lidí takových vlastností jsem tu už potkal, a bojím se že to tak bude i u tebe. Když dám tohle stranou, nemůžu soudit nic když jsem tě neviděl na žádném serveru stovky hodin, takže ti dávám podmínečné ano a hodně štěstí.

Nevim no, přihláška mě nijak nezaujala a ze serveru tě prakticky neznám.

Za mě NE

Děkuji vám za odpovědi, a chci se omluvit za tu minulost choval jsem se jak kréten.. a udělal jsem takovou pič*vinu, Popravdě nechapu jak jsem se mohl snažit okopírovat tak dobrej klan, takže všem se omlouvám hlavně Saslíkovy, !

12