Please or Registrovat to create posts and topics.

Přihláška - Vegas - č.1

1. Momentální a předchozí přezdívky na herním serveru GTA-MP: Aktuálně jsem jako Had]Vegas, před tím jsem se jmenoval Uklizecka_VegasQa
  2.  Aktuální přezdívka na webu GTA-MP: Tak na webu jsem zatím jako Vegas
  3.  Odehraný čas na WTLS: Momentálně se blížím k 2k (upřesněně mám 1774h)
  4.  Věk a pohlaví: 15 - Muž
  5.  Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod. ): Asi jediný program s kterým umím pracovat je Adobe Lightroom 😀 Jinak co se týče videí, stříhání.. Asi bych to zvládl s pomocí, ale sám od sebe to neumím 🙂
  6. Vlastními slovy napiš co tě vedlo k přihlášce: Tak po té době co hraju na wtls bych chtěl vyzkoušet nějaký známější a populárnější klan 🙂 Teď nedávno jsem zjistil, že odešel Amas a tím se uvolnilo místo na víc
  7. Vypiš předchozí klany a týmy a udej jejich důvod opuštění: Ještě jsem nikdy nebyl v Klanu, pouze jsem prostřídal pár organizací, toť vše
  8.  Jak ses o nás dozvědel: Dozvěděl jsem se to přes různé akce pořádané hlavně od Šašlika .. Rallye apod. 😀
  9.  Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: Takže jmenuji se Miky (Mikuláš) jsem ze severu čech, rád fotím, snažím se momentálně fotit pro jednu firmu, chodím do prváku na číšníka na středni, mám rád jídlo. hraju rekreačně florbal a taky jsem hodně času na WTLS
  10.  Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: Tak já nemám nějaký zásadní důvod proč zrovna já.. Ale tak myslím si, že každý má šanci a to myslím díky mé minulosti, která je na serveru pestrá 😀 (Nadávání apod.) Ale to se poslední dobou snažím hodně mírnit, co se týče mute apod. Tak je to ve směs za nějakou cenzuru apod,
  11. Discord: Vegasus#1785
  12. Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi !
HuM has reacted to this post.
HuM

Čau,

nevím prostě.. už je to po několikáté a stále se nedokážu přimět dát ti ano. Možná to bude fakt tvoji historií co mi nedokáže pustit a dát ti hlas pro.

Jinak píšeš, že jsi nebyl v žádném teamu/clanu a při tom jsi 3 dny zpět zakládal blog na wtls webu, jak děláš nábor do svého nového clanu.

Prostě mi nějak nesedíš.. dávám NE

Koxy and blattnicek have reacted to this post.
Koxyblattnicek
Sasli

to same jako Saslik tvoje minulost je bída proto davam

NE

Ahoj, přihláška neni zlá. Ale ta historie no.. dám ti NEUTRAL.

Ne a znova NE!

Citát ze zdroje Saslik dne 21. 11. 2021, 21:32

Čau,

nevím prostě.. už je to po několikáté a stále se nedokážu přimět dát ti ano. Možná to bude fakt tvoji historií co mi nedokáže pustit a dát ti hlas pro.

Jinak píšeš, že jsi nebyl v žádném teamu/clanu a při tom jsi 3 dny zpět zakládal blog na wtls webu, jak děláš nábor do svého nového clanu.

Prostě mi nějak nesedíš.. dávám NE

Ano Ano.. Bohužel blog nejde smazat 🙂 Klan jsem ukončil s důvodů kvůli trepyxovi...

Vím historie je špatná... Ale tak když se s tím snažím něco dělat, samozřejmě, že se na to nikdy nezapomene, ale může se to hodně zmírnit a já se mohu aspoň dostat do sD...Minulost je minulost... ALe žijeme v přítomnosti

neviem čo stále čakáš 🙂 ale určite nie, aj za to tvoje chovanie ...  NIE !

4x NE

NEPŘIJAT

Sasli