Please or Registrovat to create posts and topics.

Přihláška - Vegas - č.2

1. Momentální a předchozí přezdívky na herním serveru GTA-MP: Momentálně Had]Vegas, před tím Uklizecka_VegasQa
  2. Aktuální přezdívka na webu GTA-MP: Vegas
  3. Odehraný čas na WTLS: 1838h 47min 😀
  4. Věk a pohlaví: Takže, je mi 15 let, v létě 16 😀 aaa Kluk
  5. Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod.): No moc se mnou nepočítejte, jedině v čem umím upravovat je Adobe Lightroom
  6. Vlastními slovy napiš, co tě vedlo přihlášce: K přihlášce mě vedlo to, co napsal Blatník :D, že nabíráte.. Chování jsem zlepšil, takže čekám, že bych mohl mít šanci.. 🙂
  7. Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: Klany žádné (To co mám v nicku je neplatné + BLOG též) Nejde to smazat a byl to takovej ten nereálnej denní nápad
  8. Jak ses o nás dozvěděl: Už o vás vím hoodně dlouho, ale snad poprvé to bylo přes nějaké různé akce.. Něco jako to Rallye apod.
  9. Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest: Takže.. Je mi 15 let jak už jsem výše uvedl, jsem z Liberce. Chodím do prváku na střední, obor číšník.. Hraju amatérsky florbal, baví mě fotit (Snažím se fotit pro různé firmy jako začátečník ještě s kamarádem) Na WTLS hraju něco od roku 2017, kde jsem měl dříve učet, od něj jsem bohužel ztratil všechny udaje, jako je nick heslo apod.. Takže jsem poté musel začít uplně od znova.. A od konce vede cesta sem k Vegasovi 😀 No, moc toho už asi nedokážu o  sobě napsat 🙂 -
  10. Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý: Tak, už jsem uváděl 1 přihlášku, která mi byla odmítnuta díky mému chování a vyjadřování se.. je to cca měsíc a něco co jsem byl NEPŘIJAT 🙂 ... Za tu dobu si myslím, že sem své chování změnil trošku uspěšně k lepšímu.. 🙂 Samozřejmě furt jsou se mnou problémy v určitých věcech když se s někým v chatu hádám apod. ale jak píšu, snažím se to mírnit 🙂
  11. Discord: Vegasus#1785
  12. Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi!
Koxy has reacted to this post.
Koxy

nevim teda kdo si, ale nechapu, ze napises vetu ze si zlepsil svoje chovani, krome toho ze se hadas s lidma v chatu 😀 to mi fakt nedava zadnej smysl.... mozna bych jeste pochopil kdybys napsal neco ve stylu ze se snazis zlepsit svoje chovani, i kdyz ti neco obcas ulitne, ale tohle je teda hodne zvlastni formulace a jako clovek co o tobe vi jen to, co jsem si tedka precetl jsem z toho fakt zmatenej

Vegaskooo and Koxy have reacted to this post.
VegaskoooKoxy

NEUTRAL

NE.

ne

Sasli
Citát ze zdroje Villa dne 18. 12. 2021, 15:23

nevim teda kdo si, ale nechapu, ze napises vetu ze si zlepsil svoje chovani, krome toho ze se hadas s lidma v chatu 😀 to mi fakt nedava zadnej smysl.... mozna bych jeste pochopil kdybys napsal neco ve stylu ze se snazis zlepsit svoje chovani, i kdyz ti neco obcas ulitne, ale tohle je teda hodne zvlastni formulace a jako clovek co o tobe vi jen to, co jsem si tedka precetl jsem z toho fakt zmatenej

Citát ze zdroje Villa dne 18. 12. 2021, 15:23

No jo, tak jsem se spletl... Jedna chyba ale nezmění celou přihlášku... 😀 Tady jde o to, že se furt na mě koukáte jako na toho dementa Vegase, ale že by ste nějak hodnotili přitomnost mi moc nepříjde

Přihláška v celku fajn. Psal si mi do pm jak jsi zlepšil chovaní dobře, ale teď často hraji na serveru a vidím co píšeš na serveru. Několik umlčení a napomenutí. Blbé připomínky. Ikdyž píšeš mi hezky do pm na tom nic nemění.

Dávám NE

Koxy and Vegaskooo have reacted to this post.
KoxyVegaskooo

ne

HuM - ACL klanu StreetDrivers

Nedostatečný počet hlasů pro přijetí.

NEPŘIJAT

Sasli